ESILEHT

Tere tulemast!

 

Finmax OÜ põhitegevuseks on teehooldustehnika, ­materjalide ja ­tarvikute müük. Põhilised müügiartiklid on Soome kontserni Arctic Machine Oy erinevad soolapuisturid, lumesahad, harjaseadmed, tänavapesurid, sahakade terad ja tapid. Klientide soovil oleme müünud ka erinevalt komplekteeritud teehooldusautosid ja ­traktoreid.

 

Alates märtsist 2008 on Finmax Oü ka Inglise firma Loadmaster laaduri kaalude ametlik edasimüüja Eestis ja alates septembrist 2008 müüme veokitele, tõstukitele ja eritehnikale mõeldud Hollandi firma Orlaco kvaliteetseid kaameraid paremate töötulemuste saavutamiseks. 2010 a. märtsis alustasime ka maasturitele mõeldud ameerika päritolu Blizzard lumesahkade ja puisturite müügiga.

 

Finmax OÜ soovib leida alati sobivad lahendused igale kliendile parima hinna ja kvaliteedi suhtega. Kõikidele toodetele anname garantii vastavalt vabariigis kehtivatele seadustele ning püüame lahendada probleemid, mis võivad tekkida hilisema ekspluatatsiooni käigus ka pärast garantiiaja lõppemist.

 

 

             


 

 

 

 

 

 

 

 

 

Parim